Overzicht van alle gevallen in ronde 2

Soortnamen in rood zijn recent gewijzigd.

id soort datum plaats

ANSERIFORMES

eenden  ·  Anatidae

67584 Ross' Gans 26 t/m 30 december 2017 GE Elburg, Doornspijk - Oude Zeeweg
67590 Ross' Gans 22 januari t/m 5 februari 2018 UT Houten, Houten - Steenwaard en diverse andere locaties in Houten en Culemborg Gelderland
68667 Groenlandse Kolgans 29 december 2003 FR Súdwest-Fryslân, Abbegae

SULIFORMES

jan-van-genten  ·  Sulidae

68557 Bruine Gent 25 t/m 27 oktober 2020 ZH Rotterdam, Maasvlakte: ECT Delta Terminal en Amazonehaven

ACCIPITRIFORMES

sperwers  ·  Accipitridae

68394 Bastaardarend 7 mei 2020 DR Aa en Hunze, Amen
68404 Dwergarend 22 mei 2020 NB Heeze-Leende, Heeze - Hazenhurk
68658 Steppearend 13 mei 2020 GE Ede (gemeente) , Hoge Veluwe - Deelensche Veld - Deelensche Wasch e.o. en Veluwemeer (Flevoland)
68548 Steppearend 21 t/m 22 mei 2020 ZL Middelburg, Middelburg en Wolphaartsdijk
68550 Steppearend 22 mei 2020 ZH Goeree-Overflakkee, Dijkje bij 1e parkeerplaats Volkerakdam

PASSERIFORMES

kraaien  ·  Corvidae

68580 Notenkraker 3 november 2020 GE Rhenen, Elst (Ut.) (UT)

leeuweriken  ·  Alaudidae

68551 Kortteenleeuwerik 15 oktober 2020 NH Texel (gemeente) , Texel - Trektelpost 'De Tuintjes' (NH)

sprinkhaanzangers  ·  Locustellidae

68625 Kleine Sprinkhaanzanger 4 oktober 2016 ZH Rotterdam, Tweede Maasvlakte, Prinses Maximaweg

rietzangers  ·  Acrocephalidae

68439 Struikrietzanger 13 juni 2020 NL NL, NL

vliegenvangers  ·  Muscicapidae

68616 Blauwstaart 10 oktober 2020 FR Schiermonnikoog, Bospad - Schiermonnikoog
68387 Withalsvliegenvanger 11 t/m 14 mei 2020 GE Arnhem, Schaarsbergen - Groot Warnsborn (GE)
68614 Bonte Tapuit 23 november 2020 ZH Noordwijk (gemeente), Noordwijk - Coepelduynen (ZH)

kwikstaarten  ·  Motacillidae

68608 Mongoolse Pieper 10 oktober 2020 FR Ameland, Ameland - Strand en Noordzeekust t.h.v. Nes

gorzen  ·  Emberizidae

68620 Zwartkopzanger 25 t/m 27 oktober 2020 NH Texel, De Cocksdorp (begraafplaats)