Overzicht van alle gevallen in ronde 1

Soortnamen in rood zijn recent gewijzigd.

id soort datum plaats

ANSERIFORMES

eenden  ·  Anatidae

67649 Ross' Gans 7 t/m 12 januari 2018 ZH Bodegraven-Reeuwijk, Reeuwijk - Polder Oukoop en Negen Viertel en nog een aantal plekken binnen de gemeente
67690 Ross' Gans 13 februari t/m 23 mei 2018 ZH Bodegraven-Reeuwijk, Reeuwijk - Lang Roggebroek en diverse locaties in Nederland
68498 Kleine Topper 9 t/m 10 maart 2017 NH Medemblik, Medemblik - Kleine Vliet

COLUMBIFORMES

duiven  ·  Columbidae

68487 Meenatortel 14 februari t/m 31 maart 2020 NH Alkmaar (gemeente), Alkmaar - Daalmeer

APODIFORMES

gierzwaluwen  ·  Apodidae

68574 Huisgierzwaluw 27 oktober 2020 FR Vlieland (gemeente) , Vlieland - Stortemelk (FR)
68531 Vale Gierzwaluw 9 oktober 2020 ZL Axel, Biervliet - Paulinaschor

CHARADRIIFORMES

plevieren  ·  Charadriidae

68463 Amerikaanse Goudplevier 27 juli 2020 FR Waadhoeke (Gemeente), Groote Noorderpolder
68504 Amerikaanse Goudplevier 15 september 2020 ZL Veere, Aagtekerke

strandlopers  ·  Scolopacidae

68530 Bonapartes Strandloper 15 augustus t/m 7 september 2020 FR Súdwest-Fryslân (Gemeente), IJsselmeer - Friesland (FR)
68546 Poelsnip 24 augustus 2020 FR Schiermonnikoog, Westerplas

meeuwen  ·  Laridae

68492 Dougalls Stern 18 juni t/m 2 augustus 2020 NH Bergen (NH), De Putten
68461 Dougalls Stern 29 juni t/m 1 juli 2020 NH Bergen (NH), De Putten, Camperduin
68604 Dougalls Stern 1 juli 2020 NH Castricum, Noord-Hollands Duinreservaat

ACCIPITRIFORMES

sperwers  ·  Accipitridae

68516 Grijze Wouw 30 september 2020 DR Coevorden, Wachtum
68567 Grijze Wouw 29 oktober 2020 NB Breda, Mastbos
68468 Schreeuwarend 13 juli 2020 DR Aa en Hunze (gemeente) , Balloërveld - Zuid
68394 Bastaardarend 7 mei 2020 DR Aa en Hunze, Amen
68548 Steppearend 21 t/m 22 mei 2020 ZL Middelburg, Middelburg en Wolphaartsdijk
68550 Steppearend 22 mei 2020 ZH Goeree-Overflakkee, Dijkje bij 1e parkeerplaats Volkerakdam

FALCONIFORMES

valken  ·  Falconidae

68524 Eleonora's Valk 22 september 2020 UT Rhenen (gemeente) , Rhenen - Laarsenberg
68519 Sakervalk 5 oktober 2018 ZL Veere (gemeente) , Westkapelle - Opslagterrein Erika

PASSERIFORMES

klauwieren  ·  Laniidae

68490 Daurische Klauwier 14 t/m 18 oktober 2018 FR Terschelling (gemeente) , Griend (FR)
68518 Kleine Klapekster 25 september t/m 4 oktober 2020 GE Duiven (gemeente) , Rijnstrangen - Kandia

kraaien  ·  Corvidae

68580 Notenkraker 3 november 2020 GE Rhenen, Elst (Ut.) (UT)
68581 Notenkraker 7 november 2020 UT Leusden, den Treek
68166 Schildraaf 22 mei 2019 t/m 20 maart 2020 NH Hollands Kroon, Den Oever - Waddenhaven en diverse locaties in Groningen en Friesland

leeuweriken  ·  Alaudidae

68551 Kortteenleeuwerik 15 oktober 2020 NH Texel (gemeente) , Texel - Trektelpost 'De Tuintjes' (NH)

zwaluwen  ·  Hirundinidae

68583 Rotszwaluw 8 november 2020 ZL Breskens, Breskens - Telpost e.o.

boszangers  ·  Phylloscopidae

68593 Raddes Boszanger 16 oktober 2020 FR Vlieland, Vlieland - Nieuwe Eendenkooi (FR)
68514 Bergfluiter 7 mei 2020 ZH Lisse, Lisse - Lageveense Polder

grasmussen  ·  Sylviidae

68553 Westelijke Orpheusgrasmus 18 oktober 2020 ZH Noordwijk, Coepelduynen

sprinkhaanzangers  ·  Locustellidae

68625 Kleine Sprinkhaanzanger 4 oktober 2016 ZH Rotterdam, Tweede Maasvlakte, Prinses Maximaweg

rietzangers  ·  Acrocephalidae

68483 Struikrietzanger 31 mei 2020 ZH Goedereede (gemeente) , Oostdijk (ZH) - Oostduinen
68448 Struikrietzanger 11 juni 2020 ZH Zoetermeer, Buytenpark-West
68597 Struikrietzanger 11 t/m 12 juni 2020 FR Schiermonnikoog, De Branding (voorkant)
68471 Struikrietzanger 12 juni 2020 NH Texel (gemeente) , Texel - Robbenjager
68439 Struikrietzanger 13 juni 2020 NL NL, NL

vliegenvangers  ·  Muscicapidae

68501 Rosse Waaierstaart 13 t/m 16 september 2020 FL Almere, Verbindingszone de Vaart
68354 Roodsterblauwborst 20 april t/m 27 juni 2020 FR Ooststellingwerf, Fochteloërveen
68381 Roodsterblauwborst 11 mei t/m 11 juni 2020 GE Wijchen (gemeente) , Batenburg - Liendense Waard (GE)
68527 Blauwstaart 27 september 2020 NH Texel, Texel - De Tuintjes
68560 Blauwstaart 30 september 2020 NH Castricum a/zee, VRS Castricum
68534 Blauwstaart 2 oktober 2020 ZH Wassenaar (gemeente), Wassenaar - Golfbaan Koninklijke Haagse Golf & Country Club (ZH)
68616 Blauwstaart 10 oktober 2020 FR Schiermonnikoog, Bospad - Schiermonnikoog
68539 Blauwstaart 11 t/m 13 oktober 2020 NH Texel, Krimbos
68554 Blauwstaart 11 t/m 16 oktober 2020 ZH Westvoorne, Voorne Westplaat
68526 Blauwstaart 12 oktober 2020 ZH De Zilk, Amsterdamse Waterleidingduinen
68537 Blauwstaart 12 oktober t/m 4 november 2020 FR Schiermonnikoog (gemeente), Schiermonnikoog - Hertenbosvallei (FR)
68541 Blauwstaart 12 oktober 2020 NH Texel (gemeente) , Texel - Hoornder Nieuwland (NH)
68558 Blauwstaart 16 oktober t/m 1 november 2020 FR Vlieland (gemeente) , Vlieland - Bomenland
68538 Blauwstaart 17 oktober 2020 ZH Rotterdam, Maasvlakte 2
68540 Blauwstaart 18 oktober 2020 ZH Wassenaar, Berkheide k V A
68594 Blauwstaart 8 november 2020 NH Medemblik, Zanddepot
68595 Aziatische Roodborsttapuit 9 november 2020 NH Den Helder, Oude Vuilnisbelt / Noordduinen
68614 Bonte Tapuit 23 november 2020 ZH Noordwijk (gemeente), Noordwijk - Coepelduynen (ZH)

kwikstaarten  ·  Motacillidae

68523 Witkeelkwikstaart 11 april 2020 ZH Noordwijkerhout, Noordwijk - Noordduinen - Duindamse Slag (ZH)
68536 Mongoolse Pieper 10 oktober 2020 GR Het Hogeland, Lauwersmeer Telpost Kustweg Hek
68608 Mongoolse Pieper 10 oktober 2020 FR Ameland, Ameland - Strand en Noordzeekust t.h.v. Nes

gorzen  ·  Emberizidae

68582 Zwartkopgors 24 augustus 2020 NH Texel, Renvogelveld
68584 Witkopgors 6 november 2020 ZH Katwijk, Telpost de Puinhoop, Coepelduynen, Katwijk aan Zee
68620 Zwartkopzanger 25 t/m 27 oktober 2020 NH Texel, De Cocksdorp (begraafplaats)